Novinky 3D Warehouse

Nielen rýchlejšie vyhľadávanie objektov pomocou umelej inteligencie prináša najnovšia aktualizácia 3D Warehouse.
Knižnica 3D objektov 3D Warehouse pre SketchUp prichádza po upgrade v oveľa lepšej podobe. Okrem vylepšeného vzhľadu, novej záložky Materiály a možnosti voľby tmavého režimu prináša aj oveľa rýchlejšie vyhľadávanie.

3D Warehouse v novej podobe ponúka jednotné rozhranie pre desktop, mobilné aj webové rozhranie s možnosťou voľby svetlý/tmavý. Upgradom prešiel aj spôsob práce s materiálmi - to všetko získate v rámci predplatného alebo vo webovom prehliadači.

Vyhľadávanie 3D modelov s pomocou umelej inteligencie

Namiesto dlhého vypisovania textu a rolovania medzi modelmi teraz stačí odfotiť objekt, ktorý potrebujete pre Váš návrh (napr. stolička v showroome) a pretiahnuť fotku do vyhľadávacieho poľa 3D Warehouse. Umelá inteligencia rýchle prelistuje milióny zostavených modelov a ponúkne Vám tie navhodnejšie podľa parametrov objektu na fotografii.

Modely 3D Warehouse ponúkajú aj prvky z produktových radov výrobcov. Bez obmedzenia textom a parametrami sa môžete inšpirovať dizajnom, ktorý sa Vám páči. Pre zaujímavú inšpiráciu môžete využiť napr. Pinterest.

SketchUp 3D Warehouse Vyhľadávanie

Sťahovanie a vyhľadávanie materiálov

Materiály sú od začiatku 3D Warehouse jeho neoddeliteľnou súčasťou. Sú k dispozícii v zásobníku materiály. Teraz je možnosť sťahovať materiály aj priamo z modelov v 3D Warehouse alebo externe od výrobcov a poskytovateľov knižníc s materiálmi pre SketchUp.

Navyše teraz 3D Warehouse obsahuje záložku Materiály. Tie sa tu dajú pre Vaše SketchUp modely vyhľadávať, filtrovať a sťahovať. Stačí zadať názov (pre väčší počet výsledkov je lepšie napísať ho po anglicky) a kliknúť na zložku Materiály.

SketchUp 3D Warehouse Materiály

Tmavý režim (dark mode)

Všetky rozhrania vrátane desktopu podporujú tmavý režim. Tento je vhodný hlavne pre prácu večer. Tmavý režim sa zapne v Profil/Přepnout do Tmavého režimu.

SketchUp 3D Warehouse - Light mode
SketchUp 3D Warehouse - Dark mode


Ďalšie informácie o 3D Warehouse nájdete na našej stránke.

Wed Feb 21, 2024 01:44:28
SketchUp.CADzone.sk