SketchUp Free

Čo je to SketchUp Free?

SketchUp Free je nekomerčná online verzia programu SketchUp, ktorá je zdarma. Nájdete tu jednoduché rozhranie, kde môžete jednoducho vytvárať Vaše 3D modely. Našim cieľom je umožniť Vám vytvoriť 3D model čohokoľvek, čo vytvorí Vaša fantázia. So SketchUp Free je 3D modelovanie dostupné a jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Nie sú potrebné tisíce tlačidiel alebo roletových menu - potrebujete predsa priestor pre kreslenie.


V-Ray

SketchUp Free je najdostupnejší SketchUp, ktorý sme doposiaľ vyvinuli. Nahrá sa Vám na webovom prehliadači v akomkoľvek operačnom systéme, takže môžete už dnes modelovať na Chromebooks aj v Linuxe. SketchUp Free nemá verzie. Vždy budete využívať najrýchlejší a najaktuálnejší softvér. Nie však celkom ľahostajné, akým hardvérom disponujete. Skontrolujte, či spĺňate hardvérové požiadavky.

Na app.SketchUp.com môžete začať okamžite modelovať. Využívate rovnaké jadro ako stolná verzia, beží však na internetovom prehliadači.
VyužiteTrimble Connect, aby ste mohli pracovať so svojimi modelmi online, takže budete mať kedykoľvek a odkiaľkoľvek prístup k aktuálnym výsledkom Vašej práce. Vaše projekty sa budú automaticky ukladať, takže aj v prípade výpadku budete mať posledné zmeny projektu dostupné na SketchUp Free. K dispozícii máte až 10 MB úložisko zdarma.

V-Ray

Trimble Connect prináša možnosť zdieľania a spolupráce v SketchUpe. Pozvite spolupracovníkov, aby si prehliadli a upravili Vaše modely. Odpíšte na komentáre, prideľujte úlohy. Stále budete pracovať na poslednej verzii Vášho modelu, pritom nebude problém vrátiť sa k zmenám, ktoré ste vykonali v minulosti.

Ak poznáte stolnú verziu SketchUp, nájdete takmer rovnaké nástroje aj vo verzii Free. Avšak preto, že SketchUp Free pracuje online, niektoré veci v ňom fungujú úplne inak, než v stolnej verzii.
Preto je dobré prečítať si nápovedu ohľadne Vytvárania a úpravy modelov vo SketchUp Free na stránkach SketchUp.

V-Ray

Sun Dec 03, 2023 11:47:30
SketchUp.CADzone.sk