3D Warehouse

Zdieľajte svoje modely. Inšpirujte sa. To všetko s najrozsiahlejšou knižnicou 3D modelov na svete.

Milióny modelov na dosah ruku
Vieme, akí ste hrdí na Vaše SketchUp výtvory - a mali by ste byť. Nenechávajte si ich pre seba! Zdieľajte Vaše modely s komunitou a inširujte ostatných.

SketchUp - 3D Warehouse

Nájdite každý model, aký si len predstavíte
Potrebujte perfektnú sedačku, aby ste doplnili Váš model? Stiahnite model, ktorý pre svoj projekt vytvoril niekto iný a pokračujte v práci.

Prezentujte svoje produkty
Máte modely, ktoré by architekti, interiéroví dizajnéri alebo stolári mohli kúpiť? 3D Warehouse má milióny relevantných užívateľov. Zvýšte tržby a povedomie o Vašej značke umiestením produktu priamo pred zraky Vašich zákazníkov.

Pokročilé vyhľadávanie
Vyhľadávanie v 3D Warehouse bolo zdokonalené, takže nájsť ten správny model v širokej ponuke je teraz rýchle a ľahké.

SketchUp - 3D Warehouse

Skutočné, hmatateľné produkty
Vytvárajte pre Vášho klienta realistický pohľad na projekt tým, že do modelu pridáte produkty, ktoré je reálne možné kúpiť. Vyhľadávajte v stovkách katalógov skutočných produktov a sťahujte ich priamo do Vášho modelu.

SketchUp - 3D Warehouse

Prepojte sa s ostatnými užívateľmi
V 3D Warehouse je možné komentovať zverejnené modely, získavať spätnú väzbu k Vašim modelom a klásť otázky autorom modelov.

Aplikácia je dostupná pre poslednú zverejnenú verziu SketchUp a dve predchádzajúce verzie (napr. 2023, 2022 a 2021). Pre staršie verzie táto služba nie je podporovaná!

3D Warehouse môžete spustiť priamo zo SketchUpu, alebo na jeho otvorenie využiť poslednú verziu nasledujúcich internetových prehliadačov:
Google Chrome
Firefox
Safari
Microsoft Edge

Wed Sep 27, 2023 06:04:47
SketchUp.CADzone.sk