SketchUp pre iPad

SketchUp pre iPad

SketchUp pre iPad: Dajte svojej kreativite rozlet

SketchUp pre iPad je novým, univerzálnym nástrojom pre vytváranie, úpravu a prehliadanie 3D modelov bez ohľadu na to, či ste práve na stavbe, na ceste, alebo v kancelárii. S podporou Apple Pencil, viacdotykovým ovládaním a podporou myši a klávesnice sa môžete smelo pustiť do 3D projektov.

SketchUp pre iPad v praxi

SketchUp pre iPad mení zaužívané postupy 3D navrhovania. SketchUp pre iPad umožňuje navrhovanie v behu - kdekoľvek sa práve nachádzate. Umožňuje prehliadanie návrhov Vaši kolegov a písanie poznámok k nim. Môžete vďaka nemu preštudovať detaily návrhu a ušetriť čas, ktorý je potrebný pre presuny zo stavby do kancelárie a späť.

Ako Vám SketchUp pre iPad pomôže s Vašou prácou?

Možnosti pre využitie SketchUp pre iPad sú skoro neobmedzené. Môžete ho využiť pre úvodnú koncepčnú fázu Vášho návrhu. Pre rozvinutie Vašej kreativity na začiatku návrhu potrebujete nástroje, ktoré sa jednoducho používajú - nástroje, ktoré sú podobné prostému kresleniu na papier a SketchUp pre iPad je presne tým, čo potrebujete.Môžete začať s importom geolokácie pre získanie správnej mierky a kontextu okolitého prostredia. Vďaka bezproblémovej integrácii medzi SketchUpom pre stolný počítač a iPad môžete na oboch pracovať na rovnakom projekte.

Ďalšou možnosťou pre využitie SketchUp pre iPad je vytváranie detailných štúdií prvkov konkrétneho návrhu. Napríklad môžete importovať obrázok alebo plán podlaží a vysúvať projekty, alebo sa sústrediť na jednu oblasť a vypracovať jej detaily.

SketchUp pre iPad umožňuje tiež jednoducho importovať modely z 3D Warehouse do Vašich návrhov, čo môže výrazne urýchliť Vašu prácu.

SketchUp pre iPad

SketchUp pre iPad je oslobodzujúci - dáva Vám mobilitu, pretože môžete pracovať odkiaľkoľvek.

Aké ďalšie nsátroje pre riešenie Vašich návrhov Vám SketchUp pre iPad ponúka?

- Umožňuje prácu nielen v dosahu internetu, ale tiež offline;
- Môžete vytvárať 3D projekty jednoduchým kreslením rukou bez straty presnosti vďaka Apple Pencil;
- Dám Vám prístup k Vašim projektom kdekoľvek sa nachádzate;
- Vďaka nemu máte tiež možnosť zdieľať Vaše návrhy pomocou AirDrop, textových správ, emailov alebo synchronizáciou súborov na Vašich obľúbených úložiskách;
- V SketchUpe pre iPad nechýbajú informácie o entitách, tiene, štýly, materiály, pridať umiestenie, značky, scény, export obrázkov, podpora animácií, prístup do 3D Warehouse a mnoho ďalšieho - nakoniec je to stále ten SketchUp, ktorý poznáte a milujete, len na iPade.

A ako čerešnička na torte toho všetkého sú robustné, intuitívne modelovacie schopnosti, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre iPad. SketchUp pre iPad ponúka profesionálne funkcie, ktoré potrebujete a jednoduché použitie, po ktorom túžite.

Aké hlavné funkcie môžete so SketchUp pre iPad využiť?

Autoshape - nová, na strojovom učení založená funkcia, ktorá Vám umožní okamžitú premenu náčrtu do 3D podoby. Navyše tu môžete využiť tiež Live Components - parametrické konfigurovateľné objekty, ktoré sa prekresľujú v reálnom čase. Tomu sa hovorí úspora času!Poznámkový mod - ste typ, ktorý zvykne upravovať návrhy červeným perom? S využitím Apple Pencil môžete písať poznámky a opravy cez 3D modely s rôznou farbou, štýlom a typom čiary.Prehliadanie zmiešanej reality - zažite svoje projekty v kontexte reálneho sveta s pomocou účinných schopností iPad pre prehliadanie zmiešanej reality. Pri prehliadaní zmiešanej reality môžete prepínať scény, ktoré ste si predtým uložili a objavovať Váš model v mierke 1:1.Kresliť môžete tak, ako to najviac vyhovuje Vám - s využitím Apple Pencil, myši a klávesnice alebo viacdotykových gest.Pridanie textúry z fotografie - prineste inšpiráciu z reálneho sveta do Vašich projektov s využitím fotoaparátu vstavaného na iPade. Spravte snímku, použite ju ako textúru pre akýkoľvek povrch vo Vašom modele. Aké jednoduché.Cloudové riešenie - Trimble Connect, na cloude založené riešenie pre riadenie projektov od Trimble, je teraz na dosah končekov Vašich prstov. S jeho pomocou môžete pracovať na ľubovoľnom zariadení, ktoré potrebujete - SketchUp PRO, SketchUp iPad alebo SketchUp pre Web. Odkiaľkoľvek budete mať prístup k poslednému súboru, takže kedykoľvek práca zavolá, budete pripravení jej odpovedať.

Funkcionalita naprieč aplikáciami - SketchUp pre iPad pekne ladí s ostatnými aplikáciami. S pomocou USDz exportných schopností môžete tvoriť v 3D v SketchUpe pre iPad a následne kresliť alebo vyfarbovať v rôznych aplikáciách vrátane Procreate a Morpholio Trace.

Ako sa k SketchUp pre iPad dostať?

Máme skvelú správu - SketchUp pre iPad je dostupný pre každého, kdo má aktívne predplatné. Áno, čítate správne - PRO, Studio a užívatelia s EDU licenciami môžu tvoriť v iPad pre SketchUp už dnes. Prihláste sa do aplikácie s pomocou emailu, ktorý ste použili pre predplatné SketchUp.
Ak by ste aplikáciu radi najskôr otestovali, máte k dispozícii 7-dennú skúšobnú verziu.

Wed Sep 27, 2023 06:14:15
SketchUp.CADzone.sk