SketchUp > Pluginy > Render[in]

Render[in]

Render[in] je plne integrovaný, na základe radiozity pracujúci render, ktorý ponúka odozvu v reálnom čase. Render[in] ponúka užívateľom realistické rendery ich návrhov zo SketchUpu vo vysokom rozlíšení v masívnej aplikácii s jednoduchým ovládaním.

RenderIn pro SketchUp - integrácia

RenderIn využíva rovnaké nastavenie ako SketchUp, takže naučiť sa ako vytvárať rendery vo vysokom rozlíšení je rýchle a jednoduché. Keď ste skončili s navrhovaním modelu, RenderIn Váš návrh oživí tým, že Vám ponúkne realisticky vyzerajúce prostredie ako 3D obloha, štyri typy oblakov alebo modifikovateľné zdroje svetla. RenderIn tiež ponúka dodatočné nastavenie povrchových materiálov, z ktorých si môžete vyberať, aj špecifické odrazy svetla a jasu alebo automaticky vytvárané nerovnosti na materiáloch.

RenderIn pre SketchUp materiály

Náhľad v reálnom čase
RenderIn ponúka náhľady na výsledky Vašem práce v reálnom čase, takže zmeny vidíte takmer okamžite.

S Render[in] môžete:


- Rýchlo vytvárať rendery s vysokým rozlíšením bez veľkostných obmedzení.
- Využívať existujúce parametre zo SketchUpu a pridávať nové.
- Vytvárať fotorealistické prostredie k Vašim návrhom (voda, piesok, tráva) a 3D oblohu s oblakmi.

RenderIn pro SketchUp - reálne prostredie

- Využívať umelé osvetlenie alebo neónové povrchy.
- Vidieť konečné výsledky práce takmer okamžite v náhľadovom okne.

Čo viac čakať od Render[in]?


Umelé osvetlenie - svetlo je kľúčom k vytvoreniu atmosféry Vašej scény. S RenderIn môžete pridať bodové svetlá a zmeniť osvetlenie v renderovaných scénach rýchlo a jednoducho. Navyše výsledky zmien okamžite uvidíte v náhľadovom okne. RenderIn 3 ponúka nový typ svetla - neónové. Jednoduchou zmenou parametru "emisia svetla" môžete rozžiariť Vašu scénu.

RenderIn pro SketchUp - umělé osvětlení

Invisit 360 Panoramas - využijete, ak chcete zákazníkom ponúknuť viruálnu prechádzku vo vnútri Vášho projektu. Všetko, čo na prezeranie panoramatických scén na Vašich webových stránkach potrebujete, sa automaticky vytvorí vďaka RenderIn. Prehliadač panoramatických scén využíva Flash™ technológiu a je kompatibilný s operačnými systémami Windows, MAC, Linux aj Android.

do e-shopu

Wed Sep 27, 2023 07:26:42
SketchUp.CADzone.sk